Mesafeli Satış Sözleşmesi

İşbu Kullanım Koşulları ticari merkezi Ömer Avni Mahallesi Sulak Çeşme Sokak No: 3 Kat: 3 34427 adresinde bulunan WediaCorp Teknoloji Medya İletişim Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi.’ye ait YTPazar alan adlı internet sitesine (“YTPazar Online Alışveriş Sitesi” veya “Site”) üye olarak ve/veya Site’yi görüntüleyerek kullanan tüm kullanıcılara uygulanacaktır. Aşağıda belirtilen şartlar, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanım Koşulları’nın YTPazar’nun kullanılmasından önce okunması tavsiye edilmektedir. YTPazar’ya girilmesi veya online alışveriş de dahil olmak üzere YTPazar’yu herhangi bir amaçla kullanılması aşağıdaki koşulların kabul edildiği ve bu yönde herhangi bir itirazın olmadığı anlamına gelmektedir.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Aksi açıkça belirtilmediği sürece ve YTPazar’da yer alan, YTPazar’nun genel görünüm ve dizaynı ile sitede yer alan tüm bilgi, resim, tasarım, marka, YTPazar markası, https://ytpazar.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve söz konusu Materyaller yasal koruma altındadır.

YTPazar’da bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. YTPazar içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir. YTPazar’nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

YTPazar’da yer alan Materyal’in herhangi bir şekilde marka ihlali veya diğer fikri mülkiyet haklarının ihlalini teşkil edecek şekilde kullanıldığını düşünüyorsanız, lütfen en kısa süre içerisinde tarafımıza bildiriniz.

Ürün Bilgisi

WediaCorp Teknoloji Medya İletişim Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., YTPazar’da yer alan bilgileri her zaman güncel tutmak için makul gayreti göstermeye çalışmaktadır. Ancak, WediaCorp Teknoloji Medya İletişim Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş. , hiçbir surette YTPazar’da yer alan ürün ve fiyat bilgilerinin doğru, tam, eksiksiz ve güncel olduğunu taahhüt etmemektedir.

YTPazar, bilgisayar görüntüsü nedeniyle ürünlerin renklerinin farklı çıkması veya ürünlerin olduklarından farklı gözükmesi nedeniyle sorumlu tutulamayacaktır.

Sorumluluk

YTPazar, Materyaller, ve Site’de yer alan veya işbu Site ile sağlanan tüm bilgiler olduğu gibi yansıtılmakta olup, bu nedenle YTPazar, ilgili mevzuatın izin verdiği ölçüler dahilinde herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte veya taahhüt altına girmemektedir.

YTPazar, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
YTPazar, WediaCorp Teknoloji Medya İletişim Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş..’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. WediaCorp Teknoloji Medya İletişim Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

YTPazar, siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. YTPazar, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. YTPazar ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile YTPazar’nun kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

Değişiklik

WediaCorp Teknoloji Medya İletişim Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş., YTPazar ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, Site’yi kullanma koşulları ile Site’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Site’yi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Site’de yayım anında yürürlüğe girer. Site’nin kullanımı ya da Site’ye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir. Bu sebeple kullanıcıların YTPazar’ya her girişte bu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

YTPazar’yu ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.